Shfajësohet Cristiano Ronaldo

0
SHPËRNDAJE

imageLa Liga/ Cristiano Ronaldo u vu në qëndër të kritikave pas thënies se nëse të gjithë lojtarët do të ishin si ai, atëhere Real Madrid do të ishte në krye. Ylli portugez e tha këtë gjë pas humbjes në derbin ndaj Atletico Madrid dhe menjëherë u “kryqëzua” nga mediat si një arrogant. Por ka qenë vetë Cristiano Ronaldo ai që ka sqaruar këtë gjë. Ja si u justifikua ai: “Kur e thashë atë gjë, e kisha fjalën për nivelin fizik dhe ajo atë të lojës. Nuk jam më i mirë si shokët e skuadrës”, kane fjalët e yllit portugez.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.