Shfryn Idrizi: Lojtarët e Flamurtarit si lepuj të lagur

0
SHPËRNDAJE

Flamurtari në stërvitje
Flamurtari në stërvitje

E kemi parë shpeshherë të nervozuar dhe me deklarata bombastike administratorin e klubit Flamurtari, Sinan Idrizin, por kësaj radhe durimi i ka sosur krejtësisht teksa në rrjetet sociale i ka quajtur lojtarët e Flamurtarit “lepuj të lagur” që nuk e kuptojnë se c’do të thotë të jesh krenaria e vlonjatëve. Kjo pas humbjes 5-1 në Korcë ndaj Skënderbeut por edhe pas disa ndeshjeve të tjera të dobëta të kohëve të fundit ku spikat një barazim pa gola në Vlore ndaj Bylis si dhe një humbje e thellë 0-4 ndaj Kukësit.

12325966_10153911380962254_1855485620_o (1)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.