Shiko live Tirana-Bylis dhe formacionet zyrtare

0
SHPËRNDAJE

Kliko ketu

http://flamurtarichannel.

 

Tirana: Frashëri, Smajli, Muça, Karan, Gërçalliu, Bulku, Karabeci, Lika, Vucaj, Bakaj, Gilberto. Trajner: Sh. Muça.

BYLIS: Mushica, Haliti, Diakite, Basriu, Peposhi, Gava, Adekunle, Mbella, Papa, Pepa, Hoxhaj. Trajner: A. Canaj.

Gjyqtarë: Remzi Sadiku, Proletar Puto, Gazmed Bimi (gjyqtar i katërt Elidon Halo)
download

S'KA KOMENTE

Comments are closed.