Shkëlqen Hyka, gol e asist

0
SHPËRNDAJE

hyka fest goliJahmir Hyka po kalon një formë të mirë me Luzernën, teksa sot shënoi një gol e dha një asist në fitoren 4-3 ndaj Grasshopers.

Hyka shënoi golin e dytë të takimit dhe dha asistin e golit të katërt, ndërsa për Grasshopers asistoi Brahimi në golin e dytë që barazoi ndeshjen në 2-2.

Në fushë për Luzernën ishte edhe Kryeziu, ndërsa për Grashopers e nisi edhe Pnishi në formacion ashtu si Brahimi që luajti për 60 minuta. Në fund, në minutën e 82-të, në fushë zbriti edhe Kamberi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.