Shkëlqen Mitrovica, fiton edhe 13 Qershori

0
SHPËRNDAJE

1613972_610013659083075_1385700058_n
Mitrovica

Futbolli femeror hapi siparin e radhes ne kampionatin e Kosoves me dy ndeshje te cilat dhuruan emocione e gola. Keshtu KFF Mitrovica, e drejtuar me kompetence nga Seid Onbashi, fitoi bindshem 7-0 ndaj Dukagjinit ndersa me shume emocione pati brenda takimi tjeter midis 13 Qershorit dhe Intelektualet e Suharekes. Kete takim e vendosen dy gola te Zelfije Bajramajt  qe i dha fitoren 2-1 vendaseve duke perforcuar keshtu vendin e trete ne klasifikim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.