Shkëndija, barazim me vlera në Azerbajxhan

0
SHPËRNDAJE

shkendija krakoviaShkëndija mori një barazim me vlera në transfertë me azerët e Neftçi Baku, teksa 90 minutat u mbyllën në barazim pa gola.

Tetovarët zhvilluan një ndeshej mjaft të mirë, por nuk arritën dot të shënonin.

Kualifikimi tashmë do të vendoset në ndeshjen e kthimit në Shkup, ku kuqezinjtë me Ballistët në mbështetje do kërkojnë fitoren dhe kualifikimin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.