Shkëndija buzëqesh më në fund!

0
SHPËRNDAJE

shkendija krakoviaKishin tri javë që nuk fitonin, por sot më në fund tetovarët e Shkëndijës, skuadra e dashur për të gjithë shqiptarinë, ka arritur të fitoj. Ndaj Pobedës na transfertë në shifrat 1-2 ekipi i është falur golave të Zhunior dhe Ibrahimit.

Në ndeshjen tjetër ku ka protagonist shqiptarët Renova dhe Shkupi ka fituar 1-0 pikërisht skuadra vendëse e Renovës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.