Shkëndija dhe Vardar në gjysëmfinale

0
SHPËRNDAJE

73d9f7301e215c48c2bfcee984699d4f87-w1200-h800
Nga nje takim i meparshem mes Shkendijes dhe Vardarit

Kupa e Maqedonisë do të verë përballë dy rivalet më të zjarrta,Vardarin e Shkupit dhe Shkëndijën e Tetovës, përplasje e cila ka rezultuar tepër e ashpër në fushë e jashtë saj, sidomos në vitet e fundit. Takimi tjetër është mes Bregallnicës dhe Peristerit. Ndeshjet luhen me 1 mars dhe 19 prill, i pari në Shkup e i kthimit në Tetovë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.