Shkëndija e nis me këmbën e mbarë, mposht Mladost CD (video)

0
SHPËRNDAJE

shkendijaShkëndija e ka nisur me fitore kampionatin 2015/2016 duke mundur Mladost CD me rezultatin 3-1. Nis në mënyrën më të mirë të mundshme ky edicion me një fitore bindëse të Shkëndijes të cilët kanë dominuar përgjatë gjithë takimit duke mos e vënë asnjëherë në dyshim fitoren. Në minutën e 21-të ka qenë Hasani që i ka dhënë avantazhin Shkëndijes por Mladost CD ka barazuar duke e mbyllur pjesën e parë me rezultatin 1-1. Në pjesën e dytë vendasit hidhen në sulm duke shënuar dy herë  në harkun e 7 minutave, fillimisht me Hasanin në minutën e 62-të dhe me Vrucina në të 69-tën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.