Shkëndija e Tetovës, jo vetëm Josa kandidaturë

0
SHPËRNDAJE

Lorik Cana
Lorik Cana

Skuadra e Shkëndijës së Tetovës po negocion me disa trajnerë dhe jo vetëm me Mirel Josën. Kështu së fundmi, dalin në skenë edhe emrat e Besnik Hasit dhe Lorik Canës, veç atij të Mirel Josës që është lakuar pak ditë më parë.

Duket se drejtuesit tetovarë kanë menduar për një projekt serioz për të ardhmen. Të shohim deri atëherë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.