Shkëndija e Tetovës shpartallon moldavët në trasnfertë

0
SHPËRNDAJE

Skuadra shqiptare nga Maqedonia, Shkëndija e Tetovës ka arritur të kualifikohet në raundin tjetër të Europa Ligës.

Shkëndija mposhti 4 me 0 ekipin nga Moldavia, Dacia Chisinau, shkruan minuta90.com.

Golat në këtë takim i shënuan: Alimi në minutën 32-të, Junior në të 44-të, Zejnullahu në të 81-të dhe Hasani në të 89-ën.

Ekipi shqiptar për në raundin tjetër do ta pres përfundimin e takimit, Connahs – HJK për ta mësuar kundërshtarin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.