Shkëndija fiton me goleadë në Kupë

0
SHPËRNDAJE

zajaziËshtë luajtur ditën e sotme ndeshja midis Shkëndijes dhe Zajazit, e vlefshme për turin e 1/16-ve të Kupës së Maqedonisë. Shkëndija ka fituar lehtësisht në transfertë në ndeshjen e luajtur në Kërçovë duke mundur me rezultatin 0-4 vendasit e Zajazit. Kuqezinjtë kanë shënuar me anë të Useini, Kirovski, Radeski dhe Ibraimi. Skuadra e Shpëtim Duros kalon në këtë mënyrë në turin e 1/8-ve të Kupës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.