Shkëndija gëzon shqiptarët në gjithë botën!

0
SHPËRNDAJE

shkendija krakoviaHistorike, jemi në raundin e dytë të Europa League
Shkëndija fiton 1:2 edhe në Krakov të Polonisë dhe bën historinë duke avansuar për herë të parë në raundin e dytë të Liga Evropës me rezultat të përgjithshëm 4:1. Sërish realizon Ibraimi, ndërsa në kohën shtesë kapiteni Hasani bën magji dhe shënon për fitore dhe histori të ‘kuqezinjëve’.
shkendija

/kfshkendija.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.