Shkëndija kalon në gjysmëfinalen e Kupës

0
SHPËRNDAJE

Shkëndija vazhdon rrugën e suksesit. Tetovarët kësaj here fitojnë pastër 4-0 në cerefinale të Kupës ndaj Shkupit. Në gjysmëfinale kuqezinjtë do të luajnë ndaj Gregalnica Stip. Ibrahimi shënoi tri herë dhe më pas Zhunior vulosën fitoren e pastër.shkendija

S'KA KOMENTE

Comments are closed.