Shkëndija nis sulmin

0
SHPËRNDAJE

shkendijaShkëndija e Tetovës synon titullin kampion, dhe i ka treguar “dhëmbët” që në ndeshjen e parë teksa mundi Sileksin me rezultatin 2-1.

Juffo shënoi golin e parë ndërsa Ibraimi të dytin duke i dhënë avantazhin e dyfishtë kuqezinjve. Sileksi shënoi në të 84-n me penallti.

Ndeshja e parë dhe tri pikë për Shkëndijën që këtë sezon kërkon të risjellë titullin në Tetovë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.