“Shkodran Metaj kujton Flamurtarin tek palestrinat”

0
SHPËRNDAJE

Shkodran Metaj kujton karrieren e tij tek palestrinatë dhe pse ne Vlore Metaj ka lojë aventurën me te erret te karrieres se tij vec formes zhegenjyese Metaj u perballe dhe ne gjyqe me kuqezit per pagatë e prapa mbetura.
Por kjo nuk e ka shtyre as pak Metajn te mos shkruaj emrin e Flamurtarit , mes ekipeve me emer si Groningen etj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.