Shkupi firmos me “ish”-in e Tiranës

0
SHPËRNDAJE

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Florian Kadriu, ish-lojtari i Tiranës dhe Teutës në sezonin e fundit, ka firmosur për një vit me Shkupin.

Mesfushori më parë ndërpreu kontratën me Tiranën,e cila e huazoi atë për 6 muaj te Teuta, dhe tashmë Kadriu ka zgjedhur skuadrën e tij të re.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.