Shkurtaj gjen golin e parë qipriot (video)

0
SHPËRNDAJE

Edhe pse ndeshja përfundoi me rezultatin 3-1 për Omonian, ka qenë një ditë pozitive në aspektin personal për sulmuesin e Aris, Vasil Shkurtajn që ka shënuar golin e tij të parë në kampionatin qipriot. Ishte një shkëputje e bukur dhe goditje e rreptë nga distanca me të djathtën dhe topi pushoi në rrjetë, gol i bukur për shqiptarin që ka shënuar më parë edhe në kampionatet portugeze, greke e hollandeze kurse tani e bën në Qipro.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.