Shokon Nasri, infermjerja më ofroi seks

0
SHPËRNDAJE


Samir Nasri, ylli i Sevillas, ka akuzuar një infermiere se i ka ofruar seks gjatë kohës sa ishte në spital

Ylli i Sevillas, Samir Nasri, ka shpërthyer në Twitter me një seri akuzash ndaj një infermiereje të spitalit Drip Doctors. Sipas francezit, punonjëset e kompanisë i kanë ofruar atij edhe shërbime seksi.

Ai ka shkruar në Twitter se një nga vajzat, e cila ka dalë edhe në foto me lojtarin, ka shkuar te dhoma e hotelit në orën tre të mëngjesit duke i ofruar seks.

Ndërsa, në një postim tjetër Nasri shkruan se duhet të shkojnë të gjithë djemtë që të marrin një shërbim të tillë, pasi ajo ku**a shkon dhe qi**t me pacientët.

Drip Doctor ka shkruar se llogaria e lojtarit është hakuar. Kurse, Nasri më pas ka fshirë komentet. Mbetet të vërtetohet nëse llogaria e lojtarit është hakuar apo jo.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.