Short i vështirë për Skënderbeun

0
SHPËRNDAJE

imageEuropa League/ Ekipi i Skënderbeut ka mësuar kundërshtarët që do të ketë përballë ne grupet e Europa League. Nje short disi i veshtirë për ekipin korçar, teksa do të jete ne grup me disa ekipe elitare në këtë kompeticion. Bardhekuqtë do të jenë në një grup me Sporting Lisbon, Besiktas dhe Lokomotivën e Moskës. Natyrisht që është nje short relativisht i vështirë për një ekip që merr pjesë për herë të parë, por Skënderbeu nuk ka se çfarë të humbasi në këtë kompeticion.

Sporting Lisbon (Portugali)
Besiktas (Turqi)
Lokomotiva Moskë (Rusi)
Skënderbeu (Shqipëri)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.