Shorti i Champions League rezervoi përplasje interesante, ja shorti i plotë

0
SHPËRNDAJE

Champions League/ Skënderbeu u njoh me rivalin e tij që është Dinamo e Zagrebit, por shorti që u hodh në Zvicër nxorri të tjera ndeshje interesante. Disa ekipe të forta do të përballen midis tyre. Ndeshjet më interesante do të jenë ato Lazio-Bayer Leverkusen dhe Valencia Monaco. Ja shorti i plotë i play-off të Champions League.

image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.