Showbiz / Martohet portjeri gjerman… Në dasëm me paterica

0
SHPËRNDAJE

Manuel Neuer është martuar me të dashurën e tij, Nina Weiss

Portieri i Bayern Munchut dhe Gjermanisë, Manuel Neuer i ka dhenë fund beqarisë, pasi është martuar me Nina Weiss.

Lojtari dje ka udhëtuar drejt Barit në Itali për të lidhur kurorë me të fejuarën e tij, Nina Weiss, ku ai u shfaq me paterica.

Manuel Neuer dhe Nina Weiss janë së bashku për një kohë shumë të gjatë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.