Shpallet lista e Skënderbeut për Grupet e Ligës së Europës

0
SHPËRNDAJE

 

11995734_10152999339521770_1012674251_nTashmë është një realitet historik pjesëmarrja e Skënderbeut, një skuadre shqiptare në Grupet e Ligës së Europës. Trajneri Mirel Josa ka shpallur edhe listën zyrtare e lojtarëve që do të përfaqësojne korcarët në arenat europiane. Të presim dhe të shohim performancën e tyre në Ligën e Europës, por edhe pjesëmarrja në këto niveli është një vitrin e madhe për futbollin tonë. Ndërkohë që bie në sy mungesa e federimit të portierit Troshupa, i afruar pak kohë më parë nga kampionati kosovar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.