Shpallet lojtari i muajit nëntor

0
SHPËRNDAJE

15380849_1795308910725223_408485863047287724_nAfrim Taku zgjidhet lojtari më i mirë për muajin nëntor. Golashënuesi më i mirë për Tiranën e këtij sezoni ka fituar cmimin e lojtarit më të mirë në Kategorinë Superiore. Shoqata “Sporti na bashkon” ka zgjedhur Afrim Takun si futbollistin më të mirë për muajin nëntor dhe i ka dhuruar trofeun simbolik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.