Shpaloset flamuri rekord kuqezi në Marseille

0
SHPËRNDAJE

imageQyteti i Marseille pushtohet nga një uragan kuqezi. Flamuri më gjigant i parë ndonjëherë me përmasa rekord 105 metra i gjatë dhe 70 metra i gjerë u shpalos në pjesën e plazhit pranë Fan Zonë.image Mijëra tifozë shqiptarë kanë qenë të pranishëm teksa pritet që atmosfera të jetë akoma më elektrizuese në mbrëmje kur Shqipëria të përballet me Francën në “Velodrome”. imageNjë shfaqje madhështore që tregon pasionin që kanë tifozët kuqezi për kombëtaren, intitucionit që i përfaqëson denjëshit dhe që i bën të ndihen krenar që janë shqiptarë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.