Shpërthen Armend Dallku: “A nuk ka portjer shqiptar që marrim serbin?!”

0
SHPËRNDAJE

Kosovë / Armend Dallku nuk ka pritur shumë, por me të mbaruar ndeshja Kosovë-Turqi, ka postuar në llogarinë e tij një postim në lidhje me aktivizimin e portierit boshnjak Nurkoviç.

“A nuk po ka portierë shqiptar, veç Nurkoviç me mbrojt? Marrja e Zotit!”.

Siç edhe shihet, ish-lojtari i Kombëtares shqiptare, i cili tashmë është pjesë e Prishtinës, kritikon përzgjedhjen e boshnjakut dhe e konsideron një turp aktivizimin e tij në përfaqësuesen e Kosovës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.