Shpresat fitojnë ndaj Islandës

0
SHPËRNDAJE
Loading...

Kombëtaria e shpresave e drejtuar nga Alban Bushi ka fituar mbremjen e sotme ndaj Islandës.

Per kuq e zitë kane shënuar talenti i Luftetari Kristal Abazaj dhe Durmishaj .

Island 2-3 Shqipëri u21
Shenues Abazaj x2, Durmishaj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU