Shqetësohen te Kukësi, dëmtohet mbrojtësi

0
SHPËRNDAJE

14889867_900719150059179_3420837364366352310_o

Entonio Pashaj ka pësuar një tërheqje në kofshë dhe rrezikon të mungojë në ndeshjen me Vllazninë.

Burime të sigurta të minuta90.com konfirmojnë se, mbrojtësi i cili po mbulon krahun e djathtë të mbrojtjes e la stërvitjen e djeshme në mes dhe pritet të zhvillojë kontrollet mjekësore.

Mungesa e tij do t’i prishte planet e stafit teknik, të cilit do t’i duhet të gjejë një zgjidhje tjetër për prapavijën. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.