Shqipëri-Izrael, ja ku transmetohet ndeshja

0
SHPËRNDAJE

14955890_693594427482864_7637974984322768595_nNdeshjen e katërt të raundit kualifikues të Shqipërisë për në Botërorin “RUSI 2018” do ta transmetojë edhe TVSH edhe paketa SuperSport.

Këtë ndeshje, që është shumë e rëndësishme për ecurinë e kuqezinjve në këtë edicion, shqiptarët do të kenë mundësinë që ta ndjekin me anë të dy televizioneve, njëri publik dhe tjetri në një platformë transmetimi me pagesë.

Pas ndeshjeve me Maqedoninë dhe Spanjën, të cilat janë zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, kuqezinjtë e drejtuar nga De Biasi, ndeshjen e radhës, do ta luajnë në stadiumin “Elbasan Arena”. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.