Shqipëri U21 – Greqi U21, FSHF nxjerr në treg biletat

0
SHPËRNDAJE

Sektorët e stadiumit "Elbasan Arena"
Sektorët e stadiumit “Elbasan Arena”

Shqipëria U21/ Kur duhen edhe afro dy ditë nga ndeshja që Kombëtarja jonë Shpresa do të përballet me Greqinë U21 në “Elbasan Arena”, kanë dalë edhe çmimet e biletave. FSHF ka nxjerrë në treg bileta me çmim simbolik duke ftuar të gjihë tifozët që të përkrahin Kombëtaren e vogël kuqezi në një sfidë kaq delikate ndaj një rivali të përjetshëm siç është Greqia. Për ndeshjen që do të zhvillohet në datë 24 Mars në orën 18:00 në Elbasan, çmimet e biletave janë caktuar si më poshtë:

Tribuna Qëndrore 500 leke
Sektorët D, E, F 200 leke
Sektorët C dhe G 100 leke

S'KA KOMENTE

Comments are closed.