Shqipëria U19, dy gola dhe humbje

0
SHPËRNDAJE

thumbnail_img_0658Pavarësisht se arritën të shënojën 2 herë me anë të talentit të Skënderbeut Zeka, përfaqësuesja e drejtuar nga Bellai u mund sërish, kësaj here në shifrat 3-2 nga Gjermania. Duhet thënë se skuadra jonë është kujtuar me vones të rifutet në ritmet e garës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.