Shqiponjat Bluzi kërkon llogari tek presidenti Tavo dhe drejtori teknik

0
SHPËRNDAJE

Situatë aspak pozitive ne kampin “Gjirokasterit” pas dy humbjeve radhazi tifo grupi “Shqiponjat Bluzi” kërkojn llogari tek presidenti Tavo dhe drejtori teknikë për premtimet merkaton dhe gjendjen ku ndodhet Luftetari.

ShBZ

“Postimi i Shqiponjave Bluzi”

Zoti.Vangjel tsiavos
Drejtor teknik i Ks K.S Luftetari Gjirokaster

Jemi shume te indinjuar ne lidhje me ecurine e ekipit tone.Ne takimin qe patem me ju na u shfaq nje projekt qe na pelqeu,,Na u paraqit nje Luftetar me i forte se ai i vjetshmi por qe ne te vertet eshte pretendenti numer. nje per te rrene nga kategoria gje e cila nuk u ve per asnj moment ne diskutim vitin e shkuar,.Kerkojme nga ju shpjegime per situaten ne te cilen ndodhemi ..
Na shpjego pak CFARE JANE KETO BLERJE???
Kush jane keta futbolliste anonime (perver Toledo lojtari me i mire ne keto jave ) ??!Ku i gjetet??? Keni pergjegjesi te plote per merkaton e ekipit por qe asnj nuk meriton emrin futbolliste,,
Ku eshte Vasil Shkurtaj blerja e bujshme e Luftetarit??
Zoteri kemi nje thirrje per ju: na lini te qete mos na
mbushni me shpresa te kota ,merni persiper situaten,
ps sa per tifozet ultras cfare ndodhi ???
Presim. nje pergjigje nga ana juaj
Shqiponjat Bluzi 2011

S'KA KOMENTE

Comments are closed.