Shqiptarët bëjnë paqe në Kroaci

0
SHPËRNDAJE

13729144_668039936685717_613875817923711870_nLokomotiva e Zagrebit dhe RNK Split kanë zhvilluar 90 minuta por pa gola midis tyre. Rezultati i bardhë 0-0 u tregua “kokë fortë” deri në fundin e sfidës. Ndërkohë që Prenga dhe Grezda, por në krahun tjetër edhe Bakaj dhe Rrahmani ishin titullar. Ndërkohë që Deliu edhe Cekici janë aktivizuar si zëvëndësues.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.