Shqiptarët e Bundesligës

0
SHPËRNDAJE

Mërgim Mavraj dhe Këlni i tij nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 1-1 ndaj Verder Bremen në një ndeshje mjaft të bukur. Mavraj u aktivizua gjatë të gjithë ndeshjes. Këln pozicionohet në vendin e 7-të.

 

Ndërsa Abrashi barazon ndaj Shalkes teksa Frajburgu i tij arriti shifrat 1-1 në fushën kundërshtare. Duke parë forcën e Shalkes dhe faktin se ndeshja luhej në transfertë, skuadra e Frajburgut dhe Arbrashi kanë dal të kënaqur nga kjo sfidë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.