Shqiptarët e Kroacise arrijnë fitore (video)

0
SHPËRNDAJE

Istra – Rijeka 0-1. 90 minuta te plota per Bekim Balen dhe vetem 10 minuta per Odise Roshin ndersa Rijeka mban shpresat per titull gjalle me nje fitore minimale 0-1 ndaj Istras. Vetem dy pike nga Dinamo Zagreb por me nje ndeshje me shume.

Slaven Belupo – Rnk Split 0-1.Tjeter 90 minutesh i mire per Amir Rrahmanin qe me RNK Split i rikthehet fitores 0-1 ndaj Slaven Koprivnica duke kapur provizorisht vendin e katert.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.