Shqiptarët në formacionin e javës në Kroaci

0
SHPËRNDAJE

10311917_1678101345778215_6346076782738093519_n
Formacioni i javës 27

I ka shënuar një eurogol nga goditja e dënimit ish-ekipit të tij Dinamo Zagreb, Endri Cekici që është huazuar te Lokomotiva Zagreb, por ka dhuruar edhe një asist po në këtë ndeshje që për fatin e keq u mbyll 3-2 për ekipin rekordmen të Kroacisë.

Falë kësaj paraqitje të shkëlqyer, Cekici hyri në formacionin e javës duke u bërë shqiptari i radhës pas Rrahmanit, Grezdës dhe Balajt që kanë hyrë disa herë në radhët e më të dalluarve në javët e kaluara.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.