Shqiptarët në formacionin më të mirë në Rusi

0
SHPËRNDAJE

Bernard Berisha
Bernard Berisha

Bekim Balaj, Odise Roshi dhe Bernard Berisha kanë pushtuar formacionin e javës në Rusi. Forma e mirë e Balajt dhe Roshit tek Terek Grozny, gjithashtu edhe ajo e Berishës në rradhët e Anzhit, kanë detyruar analistët rus t’i vendosin mes më të mirëve.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.