Shuhet nëna e Maldinit

0
SHPËRNDAJE

maldiniNëna e Paulo Maldinit, Marisa Maldini, është ndarë nga jeta ditën e sotme.

Një tjetër lajm i hidhur për legjendën e Milanit dhe familjarët e tij, që para disa kohësh u ndanë edhe me Çezarin, të atin e Paulos.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.