Sidrid Guri, shtohen kandidatët

0
SHPËRNDAJE

sindrit guri
Sidrid Guri

Për sulmuesin shkodran që e mbylli sezonin në rradhët e Korabit është folur së fundmi për një kalim të mundshëm në rradhët e Partizanit. Por largimi i drejtorit Dritan Dervishi, mund të ndikojë në këtë negociatë. Mësohet se interesim ka edhe nga Kukësi dhe Tirana që kanë kërkuar me ngulm lojtarin në fjalë, ndërsa menaxheri Clirim Bashi përmend edhe interesim nga Belgjika për shkodranin por pa hyrë në detaje të mëtejshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.