Simon Rrumbullaku me ekip të ri

0
SHPËRNDAJE

10478137_869690299727699_4795715006846817301_n
Rrumbullaku kur luante te PAS Janina

Mbrojtësi shqiptar 24 vjecar, Simon Rrumbullaku, kaloi nga Panatoilikos te Apollon Smirna e kategorisë së dytë greke. Futbollisti me origjinë gjirokastrite ka vuajtur tre vitet e fundit për hapësira në superligën greke dhe me këtë lëvizje shpreson të rigjejë formën e mëpar-shme që pati tërhequr njëherë e një kohë edhe vëmendjen e drejtuesve të Kombëtares së Shqipërisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.