Simulimi më i turpshëm në historinë e futbollit (foto)

0
SHPËRNDAJE

Ja cfarë ndodhi në fundjavë ne ndeshjen Rennes-Toulouse, shokuese cfarë veprimi bën trajneri i ekipit mik. Padyshim, kemi bindjen që ky është simulimi më qesharak dhe njëkohësisht më i turpshëm deri më sot.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.