Sinan Idrizi, ekskluzivisht për minuta90.com: Busiç do rikthehet

0
SHPËRNDAJE

15002330_1243603652381821_1767944228251563833_o

Tomislav Busiç pritet të rikthehet te Flamurtari, të paktën sipas asaj që ka deklaruar administratori i vlonjatëve Sinan Idrizi, ekskluzivisht për minuta90.com.

Për minuta90.com ai ka theksuar se sulmuesi nuk është larguar nga kuqezinjtë.

“Po thuhet se ka ikur Busiç. Asnjë nuk është larguar nga Flamurtari. Busiç ka ikur me lejen time dhe do t’i bashkohet ekipit këtë javë”.

Kështu, në Vlorë presin që sulmuesi të kthehet e të nisë përgatitjet me pjesën tjetër të skuadrës, duke formuar një dyshe sulmuese shumë të fortë me Alves. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.