Sinan Idrizi ka një akuzë për Dukën

0
SHPËRNDAJE

10474734_867571316587121_7405573545353129735_n

Sinan Idrizi tashmë njihet për kokëfortësinë e tij për t’u përballur gjithmonë me FSHF, teksa ditën e sotme ka lëshuar një akuzë të fortë.

Numri 1 i klubit të Flamurtarit ka shigjetuar kreun e FSHF Armand Duka duke thënë se ai ka qarkulluar jashtë vëndit me pasaporta false.

Ja çfarë ka thënë presidenti i vlonjatëve teksa i’u afrua zgjidhja e pagesave me këste ndaj ish-lojtarëve:

“Mos më ngatërroni mua me ata që në vitet 90-të kanë qarkulluar jashtë vendit me pasaporta të falsifikuara, duke shitur orë të vjedhura dhe duke tregtuar edhe çorape grash”,-mbylli prononcimin e tij administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.