Sinan Idrizi: “Po na shantazhojnë, ja si është çështja Alvesh” (Video)

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Situata tek Flamurtari nuk është aspak e qetë teksa “rrëmujën” e ka bërë Danilo Alvesh. Sulmuesi brazilian duket se kërkon të largohet me çdo kusht nga vlonjatët dhe për ketë gjë, ai sëbashku me menaxherët e tij. Sipas asaj që ka zbuluar numri një i Flamurtarit, Z.Sinan Idriz ditën e sotme teksa ka dalë në një konferencë për shtyp.

Sinan-IdriziSipas Idrizit, menaxherë të ndryshëm i kanë bërë shantazh duke i thënë se do të ankohen tek ambasadat e huaja për shkak se lojtarët ndihen të kërcënuar në Vlorë. Ndërkohë Sinan Idrizi ka shtuar se Danilo Alvesh ka refuzuar të luajë në pjesën e dytë tek ndeshja ndaj Skënderbeut duke thënë se kishte dhembje, megjithëse stafi mjekësor u shpreh se lojtari nuk kishte asgjë.

Ndaj Danilo Alvesh tashmë janë marrë masa ndëshkimore, teksa presidenti i kuqezinj, teksa ekipi që dëshiron shërbimet e tij duhet të kontaktojnë me klubin në fillim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.