Sinani konfirmon tre lojtarë, në pritje tre të tjerë

0
SHPËRNDAJE

Hair Zeqiri dhe Sinan Idrizi
Hair Zeqiri dhe Sinan Idrizi

Superiorja/ Tek Flamurtarit ende vijoj puna për ndërtimin e skuadrës për sezonin e ri. Drejtuesit e klubit vlonjat përpara se të fillojnë transferimet e shumta që do të bëhen nga kuqezoinjtë, presidenti i kësha skuadre Sinan Idrizi ka konfirmuar se 3 lojtarë qe mbyllën sezonin do të vijojnë të qëndrojnë.

Bruno Telushi
Bruno Telushi

Për “Panorama Sport” ai ka pohuar se Bruno Telushi, Hair Zeqiri dhe Lucas Caniga do të jenë pjesë e Flamurtarit për sezonin e ri. Por gjithashtu pritet që të gjendet sërish gjuha e përbashkët edhe me Kushtrim Lushtakun e Ilir Berishën, të cilëve u ka skaduar kontrata me ekipin.

Ndëkrohë që i vetmti qëndrim që është thuajse zyrtar mbetet ai i veteranit Taulant Kuqi, që nuk ka ndërmënd të largohet nga ekipi i tij i zemrës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.