Sindi transferohet në Kamerun

0
SHPËRNDAJE

VOLEJBOLLISTJA SHQIPTARE KARRIERË NË KAMERUNTransferohet në Kamerun volejbollistja shqiptare Mariana Sindi. Ajo është përzgjedhur nga një ekip në Kamerun dhe në 26 gusht do të ketë debutimin e saj të parë.

Ajo është pritur shumë mirë në skuadrën e saj të re dhe pritet që të çojë një eksperiencë ndërkombëtare pasi ka qenë pjesë e dy kampionateve evropiane me kombëtaren shqiptare/Tematv.al

S'KA KOMENTE

Comments are closed.