SK Tirana, prezantohet Elis Bakaj

0
SHPËRNDAJE

11903836_1617706311818818_6330521527533097172_n
Elis Bakaj rikthehet te SK Tirana

Tashmë është zyrtar rikthimi i Elis Bakajt te SK Tirana, rikthim që erdhi si një rrufe në qiell të hapur, pikërisht kur dukej se mesfushori po riniste karrierën e tij jashtë Shqipërisë, e aq më tepër teksa edhe shënonte që në ndeshjet e para me ekipin izraelit Hapoel Ra’anana.

Me rikthimin e tij, SK Tirana duket thuajse e kompletuar dhe e gatshme për të synuar vendet e para në renditje. Këtë frymë entuziasmi nuk e ka fshehur aspak as stafi i bardhebluve më në krye trajnerin Shkëlqim Muca.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.