Skandal te ekipi ukrainas?

0
SHPËRNDAJE

352FEEA200000578-3643751-image-a-20_1466027257016
Dhoma e Ukraines para se te perdorej

Gazeta gjermane Bild publikoi nje shkrim dje duke raportuar se ne dhomen e zhveshjes se Ukraines pas ndeshjes me Gjermanine jane gjetur me dhjetera bishta cigaredh dhe shishe vere. Nje skandal i vertete por qe eshte hedhur poshte nga mbrojtesi ukrainas Fedetskiy.

“Jemi normale dhe nuk bejme gjeste te tilla te pahijshme e antisportive si ne Ukraine ashtu edhe jashte. Lajmi eshte i gabuar. Une isha aty dhe nuk eshte pire as duhan e as alkool. Na beni analizat po deshet,” – tha Artem Fedetskiy.

Ukraine eshte deri tani i pari dhe i vetmi shtet qe e ka prere bileten e kthimit ne shtepi pasi humbi te dy ndeshjet e para ne Europian 2016, 0-2 ndaj Gjermanise dhe 0-2 ndaj Iralndes se Veriut.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.