SKANDALI VAZHDON/ Ndalohen në rrugë sërish tifozët e kuq

0
SHPËRNDAJE

Nuk kanë mjaftuar përplasjet në stadium, por duket se përplasjet vazhdojnë edhe jashtë stadiumit. Forcat e rendit kanë ndaluar në rrugë fansët e kuq dhe janë duke përzgjedhur personat që do të shoqërohen në komisariat.
Vazhdon dhunimi i tifozëve të kuq nga forcat e rendit, të cilët janë në “hasmëri” të plotë me tifozët në shkallët e stadiumit.
12036671_876190289102444_5646261309114658581_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.