Skandaloze, arbitri i finales kapet mat me prostituta (foto 18+)

0
SHPËRNDAJE

Arbitri brazilian Heber Lopes u kthye në protagonistin kryesor të finales së Kupës së Amerikës mes Argjentinës dhe Kilit, por përvec paraqitjes së tij skandaloze në këtë ndeshje të rëndësisë së lartë, atij së fundmi i dalin në dritë edhe këto foto ku duket       se gjendet në praninë e dy prostitutave në hotelin e tij. Padyshim, Lopes ka fituar menjëherë statusin e arbitrit më të urryer në botë, të paktën për momentin.

arbitro1 arbitro2 arbitro3

S'KA KOMENTE

Comments are closed.